Escaperoom Gdańsk

Pozdrowienia radio
Escaperoom Gdańsk
129

Views

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Escaperoom Gdańsk

Escaperoom Gdańsk to fantastyczny i unikatowy sposób spędzenia czasu z przyjaciółmi w dowolnym dniu tygodnia wedle naszych upodobań.
Zmęczeni pracą, poddani ciągłej gonitwie i wielu stresującym sytuacjom w ciągu dnia marzymy, aby oderwać się choć na chwilę od naszej rzeczywistości i by spędzić czas w gronie przyjaciół rozwiązując wspólnie łamigłówki i zadania w fantastycznej atmosferze i z dreszczykiem emocji.
Escaperoom Gdańsk to zabawa na najwyższym poziomie tylko dla osób nie bojących się prawdziwej przygody.
Zbierz grupę przyjaciół, wybierz odpowiedni dla was termin i przyjeżdżaj, aby sprawdzić się w naszym escaperoom.
Oferowane przez nas atrakcje są unikatowe i niepowtarzalne. Proponujemy nowocześnie urządzone pomieszczenia i wyrafinowane pułapki. Musisz wykazać się nie lada sprytem, aby szybko rozwiązać kolejne łamigłówki i dostać się do następnego pokoju. Współdziałanie jest konieczne aby osiągnąć cel i wydostać się z pomieszczenia. Gotowi na wyzwanie?
Każdy z pokoi zagadek jest specjalnie aranżowany, a co kilka tygodni zmieniamy ich wystrój. Dzięki temu zabawa w pokojach i próby odgadnięcia sposobu przejścia do kolejnego pokoju są każdorazowo atrakcyjne dla wszystkich graczy.
Escaperoom to zabawa o niesłabnącej popularności, która obecna jest już na terenie całego kraju. Wybór terminów i lokalizacji jest bardzo duży, nie powinno być więc problemów z rejestracją w dogodnym dla każdego dniu tygodnia.
Zapraszamy do tej niesamowitej zabawy dla każdego, bez względu na wiek oraz płeć.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

Review Overview
User Rating:
0/5
(91 votes)
Written by admin