Escaperoom Gdynia

Radio piorunfm
Escaperoom Gdynia
128

Views

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pokój tajemnic Gdynia

Każdy z nas lubi się czasem bać, poczuć adrenalinę, trochę strachu. Jak mówią badania i naukowcy, krótkotrwały stres jest bardzo dobry dla zdrowia. A gdy można go połączyć z fajną zabawą, odrobiną rywalizacji i spotkaniem z przyjaciółmi to już całkiem fajnie!
Escape room, czyli pokój zagadek, to takie miejsce, gdzie zostajesz uwięziony, wraz z towarzyszami, w pokoju, z którego nie tak łatwo się wydostać. Do dyspozycji masz wiele elementów, z których możesz skorzystać. Wraz ze swoimi towarzyszami macie określony czas, najczęściej około godziny, aby rozwiązać zagadkę i znaleźć klucz, który uwolni Was z tego pokoju.
Pamiętasz z dzieciństwa gry komputerowe, w których głównym zadaniem była ucieczka z pokoju, poprzez znalezienie klucza lub rozwiązanie zagadki? W dzieciństwie pewnie grałeś w wiele takich gier. A myślałeś kiedykolwiek o tym, aby zagrać tak w rzeczywistości? Co byś zrobił, gdyby tak naprawdę ktoś zamknął Cię w ciemnym pokoju, z którego ucieczka nie jest taka szybka?
Czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, nie dość, że jest go ograniczona ilość, aby rozwiązać zagadkę i wydostać się z pokoju – a zarazem wygrać – to jeszcze większość ludzi nie radzi sobie dobrze z działaniem pod presją czasu i ujawniają się u nich zachowania na co dzień niespotykane.
To może być bardzo ciekawe doświadczenie, które przybliży Was do siebie, jak nic dotychczas. Zabawa w escaperoom Gdynia może być intensywnym i ciekawym przeżyciem, zarówno dla Ciebie jak i Twoich znajomych, z którymi zdecydujesz się podjąć wyzwanie uwolnienia się z pokoju. To co, widzimy się w pokoju tajemnic, czy tchórzysz?

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

Review Overview
User Rating:
0/5
(107 votes)
Written by admin