Zabawa sylwestrowa

Nowe gg z radiem
Zabawa sylwestrowa
114

Views

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Co prawda w sylwestrową noc stawiamy przede wszystkim na tańce, ale w przerwie dobrze by było mieć z kim pogawędzić. Kobiety muszą pamiętać o odpowiednich butach, najlepiej przynieść ze sobą stare|, sprawdzone szpilki, którymi w razie czego zastąpimy te kupione specjalnie na Sylwestra – ale niestety nie nadające się do tańca buty.
Przez okrągły rok najwięcej czasu poświęcacie pracy, najczęściej brakuje czasu na rozrywkę i przyjemności, nie wspominając nawet o imprezach… A przecież obydwoje uwielbiacie tańczyć!
Na każdym weselu nazywano Was królami Rock&rolla, ale to było tak dawno temu… Za parę chwil nadejdzie Noc sylwestrowa – doskonały powód żeby nadrobić zaległości! Pomyśl o tym już dziś i wybierz odpowiednie miejsce, gdzie powitacie Nowy Rok rokendrolowo. Zawsze możesz przeszukać internet i znaleźć ciekawe oferty sylwestrowe.
Bawić się i pląsać można co prawda wszędzie – nawet we własnym salonie – ale jeśli marzysz o tym, by wykonać pięknego walca wiedeńskiego albo gorącą rumbę powinieneś znaleźć salę dysponującą dużym parkietem! – sprawdź która orkiestra będzie tej nocy przygrywała, to bowiem od niej zależy atmosfera na sali i to, czy goście będą chętniej tańczyć, czy podpierać ściany. Na takich dużych imprezach przeważnie spotykamy nowe osoby, bezpieczniej jednak wybrać się z parą zaprzyjaźnionych znajomych, na wypadek gdyby towarzystwo nam nie dopisało.

Review Overview
User Rating:
0/5
(80 votes)
Written by admin